• https://www.facebook.com/askidogrusu
  • https://www.twitter.com/@dogrusuadanaski

ASKİ ÇOCUK YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaeresi (ASKİ) http://www.askicocuk.org internet sitesi yayın hayatına başladı.

ASKİ ÇOCUK YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaeresi (ASKİ) http://www.askicocuk.org internet sitesi yayın hayatına başladı.

Çocukların eğlenerek öğrenecekleri  http://www.askicocuk.org internet sitesini açan ASKİ, suyun geleceğinin, geleceğimiz olan çocuklarımızın alcağı eğitimler doğrultusunda şekilleneceği bilinciyle hareket ederek, ASKiÇOCUK, projesini gerçekleştirmiştir.

Su hayatın en temel kaynaklarındandır. Küresel ısınmanın ve dünya çapında yaygınlaşan su sıkıntılarının olduğu bir dönemde ASKİ, su kaynaklarının korunması ve geliştirilmesi adına daha verimli, daha sağlıklı ve daha tasarruflu hizmet edebilmek için yatırımlar yapmaktadır. Su kaynaklarını tek başına değil, tüm vatandaşlarımızla birlikte korumanın kıymetinin farkında olarak çocuklarımızı bilinçlendirmek, özellikle de tasarruf bilinci oluşturmak için yaptığı projelere ASKİÇOCUK ile bir yenisini eklemiştir.

"Ağaç yaşken eğilir" Ata Sözünü hatırlatan ASKİ Genel Müdürü Rahmi PEKAR,

"Çocuklar bizim yarınlarımız ve geleceğimizdir. Çeşitli etkinlik ve eğitim projeleriyle onların suyu daha verimli kullanabilmeleri adına ihtiyaç duydukları bilgiyi onlara eğlenceli bir şekilde vermeye gayret göstermektteyiz. Su israfını önleyerek tasarrufun sağlandığı bir gelecek için ASKİ çocuklarımıza yatırımlar yapmaktadır. ASKİ ÇOCUK internet sitesi çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun" ifadelerinde bulundu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   306 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın