• https://www.facebook.com/askidogrusu
  • https://www.twitter.com/@dogrusuadanaski

BİLİNÇLİ ANNE, BİLİNÇLİ TOPLUM

Adana Kent Konseyi ile İstanbul merkezli Anne Meclisi'nin işbirliğiyle, “Bilinçli Anne, Bilinçli Toplum” Eğitim Paneli düzenlenecek.

BİLİNÇLİ ANNE, BİLİNÇLİ TOPLUM

Adana Kent Konseyi ile İstanbul merkezli Anne Meclisi'nin işbirliğiyle, “Bilinçli Anne, Bilinçli Toplum” Eğitim Paneli düzenlenecek.

21 Aralık Çarşamba günü saat 13:00’ da Şirin Park Otel'de düzenlenecek olan panelde; Söz Annede, Annelik Sanatı, Ebeveyn Rol Modelleri, Gelecek Nesilleri Şekillendiren Ustalar ve Anne Hakları başlıkları üzerine konuşulacak.

Panele; Anne Meclisi Kurucu Başkanı Oya Kalender, Yardımcı Doçent Doktor Nilüfer Çelikkol, Blogger Merve Öztürk, Avukat Ayşe Dilek Ergüler, Yazar-Aile Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı ve Uzman Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlu katılacak.

Anne Meclisi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Annenin eğitilmesi aslında toplumun değişmesi demektir. İşte biz de bu noktada Anne Meclisi olarak çalışmaları tüm hızla sürdürmekteyiz. Adana Kent Konseyi’nin daveti bizim için çok kıymetli. Adana da sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve devlet kademelerine kendimizi anlatabilmek ve istişare etmek geleceğe dair bazı projeleri el ele vererek yapabilmemiz için çok büyük önem arz ediyor. Ayrıca panelde bizi dinlemeye gelecek olan sivil halka, annelere, babalara ulaşabilmek ve bir parça dahi olsa farkındalık uyandırmak da yaşam amacımızın filizlenmesine katkı sağlayacak. Adana Kent Konseyi davetlisi olarak, annelik hakkındaki bu paneli gerçekleştirmek hepimizi gururlandırıyor.” ifadeleri kullanıldı.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   258 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın