• https://www.facebook.com/askidogrusu
  • https://www.twitter.com/@dogrusuadanaski

"ADANA KENT KONSEYİ ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI’NDA"

10. Uluslararası Çukurova Kitap Fuarı'nda açılacak olan Adana Kent Konseyi standında Adana ile ilgili yayınların sergileneceği bildirildi.

ADANA KENT KONSEYİ ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI’NDA

10. Uluslararası Çukurova Kitap Fuarı'nda açılacak olan Adana Kent Konseyi standında Adana ile ilgili yayınların sergileneceği bildirildi.

Adana Kent Konseyi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; Çukurova Kitap Fuarı alanında açılmış olan stantta Adanalı kitapseverlere hizmet edileceği, Kent Konseyi  tarafından Adana ile ilgili hazırlanan rapor, eylem planı ve kitapların yanı sıra bu yıl Çukurova Fuarcılık A.Ş’nin destekleriyle hazırlanan 3 adet özel kitabın ücretsiz olarak katılımcıların ilgisine sunulacağı belirtildi.

Açıklamaya göre; Adana Kent Konseyi ve Çukurova Fuarcılık A.Ş tarafından, Adana Valisi Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda hazırlanmış olan “Adana Yerel Basınında 5 Ocak Kutlamaları” Kataloğu  (1922-1992) “Çukurova Milli Mücadele Şiirleri Antolojisi”  ve “Çukurova Milli Mücadele Hatıraları” adlı kitaplar da fuarda halka ücretsiz dağıtılacak.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   590 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın