• https://www.facebook.com/askidogrusu
  • https://www.twitter.com/@dogrusuadanaski

"35 yıllık hasret Başkan Sözlü ile sona erdi"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Levent Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

35 yıllık hasret Başkan Sözlü ile sona erdi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Levent Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi

Levent Mahallesi'nin 35 yıllık asfalt hasretine son veren Başkan Sözlü, "21. yüzyıl Adana'sına yakışmayan görüntüleri kentten yok etmeye devam edeceğiz" dedi

"İLK KEZ BAŞKAN SÖZLÜ GELDİ VE 35 YILLIK ASFALT HASRETİNİ SONLANDIRDI"

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Levent Mahallesi'nde yaklaşık 13 kilometrelik yol asfaltlandı. Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Yol üzerindeki esnafı ziyaret eden Başkan Sözlü, onların yolun asfalta kavuşmasından duydukları memnuniyetlerini dinledi. Mahalle sakinleri 35 yıldır asfaltlanmayan yolun asfalt hasretini Başkan Sözlü'nün dindirdiğini, ilk kez bir belediye başkanının o yolu incelemeye geldiğini aktararak teşekkür ettiler.

"21. YÜZYIL'A YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜLERİ ORTADAN KALDIRIYORUZ"

Başkan Sözlü ise Adana'ya hizmet noktasında hiç bir ayrım yapmadan, oy kaygısı ile değil insana verdiği değerle Allah rızası ve vatandaşların memnuniyetini gözeterek hizmet ettiklerini ifade ederken, "Adana'da 21. yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırmaya var gücümüzle devam edeceğiz. Vatandaşımızın en önemli ihtiyacı olan yol ve su konusunda problem bırakmayacağız" dedi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   94 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın